Tenis stołowy: Komplet punktów tenisistów Tajfuna

  • 09.03.2020, 08:28
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Komplet punktów tenisistów Tajfuna
Po ponad miesięcznej przerwie wznowiono rozgrywki drugiej ligi tenisa stołowego.

Drużyna Tajfuna Ostrów Wielkopolski gościła we własnej hali zespoły SKF MKTS Opalenica i LKTS Luvena Luboń. Ostrowianie po bardzo dobrych meczach pewnie pokonali swoich rywali wygrywając z drużynami z Opalenicy 9:1 i z  Lubonia 10:0. 
- Zagraliśmy dwa dobre mecze. Półtora miesięczna przerwa dobrze wpłynęła na naszych zawodników, którzy mogli spokojnie potrenować i efekty było widać podczas tych pojedynków. Szczególnie cieszy nas wysokie zwycięstwo z czwartą drużyną rozgrywek SKF MKTS Opalenica, bo w pierwszej rundzie w Opalenicy szczęśliwie wywalczyliśmy remis. Mecz z ostatnią drużyną w tabeli Luveną Luboń potwierdził wyższość naszej drużyny nad gośćmi i bez większego problemu wygraliśmy go 10:0. Po tych dwóch wygranych meczach jesteśmy już pewni występu w play offach, choć do rozegrania pozostały nam jeszcze dwa mecze - powiedział trener ostrowskiego Tajfuna Robert Strzelczak.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe