Ostrów: Gramy i pomagamy

  • 05.03.2020, 08:29 (aktualizacja 09.03.2020, 20:09)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Gramy i pomagamy
Już 29 marca br. w Szkole Podstawowej nr 7 odbędzie się kolejna edycja charytatywnego turnieju koszykarskiego - ,,SAMORZĄDOWCY I PRZYJACIELE’’.

Tym razem pieniądze zbierane będą na potrzebne rzeczy dla Oddziałów Szpitalika (rehabilitacyjnego, geriatrycznego i medycyny paliatywnej) przy ul. 3-ego Maja w Ostrowie Wielkopolskim. Oprócz sportowych rozgrywek organizatorzy przygotowali także różne atrakcje m.in.: animacje dla dzieci, turniej rzutów za 3 punkty i wiele innych. Dobra zabawa gwarantowana. Pokażmy wszyscy, że warto pomagać.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i dobroczyńcom, bez których nie udałoby się realizować tego przedsięwzięcia, a ich grono powiększa się z każdą akcją. To m.in.: Nasz Rynek, Telewizja Proart, Miasto Ostrów Wielkopolski, Centrum Rozwoju Komunalnego, Gościeniec Zębcowski, Matysport, SP7, Twój Ostrów, wlkp24.info, Smakosz, Print Wizards oraz Dj MatysS.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe