KONKURS! Dzień Kobiet z Waldemarem Malickim! Odbierz zaproszenie

  • 02.03.2020, 10:23
  • Ryszard Binczak
KONKURS! Dzień Kobiet z Waldemarem Malickim! Odbierz zaproszenie
Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek zaprasza mieszkanki naszego miasta na dwa koncerty z okazji Dnia Kobiet. W tym roku dla Pań wystąpi Waldemar Malicki w programie pt.: Co tu jest grane? – MINI.

To nowy, zabawny dialog pomiędzy pianistą a wiolonczelistką. Artyści bawią się muzyką klasyczną opowiadając o uczuciach, emocjach, miłości, zazdrości oraz codziennym życiu. Występ zagwarantuje naszym Paniom mnóstwo oczyszczającego śmiechu, ale także zachwyci wybitną pianistyką, różnorodnością subtelnych klimatów i mnóstwem energetycznych utworów.

Koncerty z okazji  Dnia Kobiet  odbędą się  w piątek, 6 marca, o godz. 17.00 i 19.30. w Ostrowskim Centrum Kultury. Dla naszych Czytelniczek mamy dwa zaproszenia na godz. 17.00. By je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno pytanie i liczyć na to, że szczęśliwy los uśmiechnie się w losowaniu. A oto pytanie: Jaki artysta koncertował z okazji Dnia Kobiet w Ostrowie w 2017 roku w OCK na zaproszenie prezydent Beaty Klimek? Odpowiedzi prosimy przesyłać do 4 marca na adres: [email protected] Zwyciężczynie powiadomimy pocztą elektroniczną 5 marca.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe