Powiat Ostrowski: Wyjątkowy Dzień Kobiet w Borowcu

  • 01.03.2020, 13:16
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Wyjątkowy Dzień Kobiet w Borowcu
Kilkadziesiąt pań z Borowca skorzystało z zaproszenia Koła Gospodyń Wiejskich i sołtysa wsi Pawła Orłowskiego by wziąć udział w imprezie z okazji Dnia Kobiet.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet odbyło się w pięknie przystrojonej sali w Borowcu i cieszyło się dużą frekwencją. Jak podkreśliła Paulina Mikołajczyk, tego rodzaju imprezy to już tradycja w Borowcu, więc panie z chęcią w nim uczestniczą. Składając życzenia uczestniczkom, organizatorka na nowo „odczytała” skrót KGW,  jako „kobiety gospodarne i wyjątkowe”,  co zostało nagrodzone burzą oklasków 
Oryginalne i serdeczne były również życzenia od zaproszonych gości.  Składali je: wójt gminy Piotr Kuroszczyk, dyrektor biblioteki gminnej w Gorzycach Wielkich Dariusz Pryczak oraz przewodniczący rady powiatu Piotr Walkowski, który ufundował smakowity tort. Radny powiatowy Damian Grądzielewski urządził paniom krótki test z wiedzy o historii wsi, oczywiście z ciekawą nagrodą
Specjalnie dla pań wystąpił iluzjonista Carlos, o którego przyjazd zadbał Gminny Ośrodek Kultury, a na koniec wszystkie panie porwał do zabawy dj.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe