Tenis stołowy: Wszyscy awansowali

• 26.02.2020, 12:35
W Zdunach rozegrano III Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym kategorii wiekowej młodzika i juniora.

Klub Tajfun Ostrów reprezentowało siedmiu zawodników. Drugie miejsce w turnieju w kategorii juniorów zajął Robert Baranowski, a trzecie miejsce zajęła jego klubowa koleżanka, Darya Laptuta. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Jan Setecki - 7 miejsce, Olga Wojdal - 9 miejsce, Oliwier Rusek - 13 miejsce. Natomiast najmłodsi zawodnicy Tajfuna startujący w kategorii młodzików zajęli miejsca: Jędrzej Kolenda - 9 miejsce, Bartłomiej Rudowicz - 13 miejsce. Wszyscy wspomniani zawodnicy zakwalifikowali się do Mistrzostw Południowej Wielkopolski w kategorii młodzików i juniorów.