Powiat Ostrowski: Nowy komendant w Odolanowie

  • 26.02.2020, 07:13
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nowy komendant w Odolanowie
Nowym Komendantem Komisariatu Policji w Odolanowie został asp. Robert Barczak, kierownikiem Posterunku Policji w Sośniach mł. asp. Marcin Wiertelak.

Podczas uroczystej zbiórki w Odolanowskim Domu Kultury, 25 lutego, insp. Piotr Wilkowski - Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim, wręczył rozkazy o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Odolanowie asp. Robertowi Barczakowi – dotychczasowemu kierownikowi Posterunku Policji w Sośniach.

Służbę w policji asp. Barczak pełni od 2006 roku. Od 2010 roku związany był z Posterunkiem Policji w Sośniach Komisariatu Policji w Odolanowie, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od policjanta, dzielnicowego, asystenta do dotychczas zajmowanego stanowiska kierownika posterunku. Warto dodać, że w 2013 roku asp. Barczak zajął II miejsce w wojewódzkim etapie VI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy roku” i prezentował garnizon wielkopolski w zawodach ogólnopolskich.

Pełniącym obowiązki kierownika Posterunku Policji w Sośniach został mł. asp. Marcin Wiertelak, który w policji służy od 2008 roku. Dotychczas służbę pełnił na Jednoosobowym stanowisku ds. kryminalnych.

Szef ostrowskich policjantów wręczając rozkazy o powierzeniu na nowe stanowiska wyraził przekonanie, że nowy komendant jak i kierownik sprostają oczekiwaniom i jednostka nadal będzie prezentowała najwyższe standardy zarządzania. Komendant życzył powodzenia na nowych stanowiskach, wielu sukcesów zawodowych oraz wytrwałości w pełnieniu odpowiedzialnej służby.

Policjanci obejmujący nowe stanowiska podkreślili, że to zaszczyt. Dodali, że dołożą wszelkich starań aby spełnić oczekiwania dotyczące dalszego funkcjonowania jednostki.

Bezpiecznej służby i powodzenia życzył również zastępca burmistrza Odolanowa Jan Prokop, wójt gminy Sośnie Stanisław Budzik i zastępca wójta gminy Przygodzice Lucyna Koczorowska.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe