Ostrów: Charytatywny koncert Krystyny Prońko

  • 24.02.2020, 05:25
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Charytatywny koncert Krystyny Prońko
W ramach "muzycznych ostatków", 20 lutego, odbył się koncert Krystyny Prońko, o charytatywnym przesłaniu. Artystce towarzyszył Big Band Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego oraz Chór Mieszany Con Forza ZSM w Ostrowie pod dyrekcją Janusza Lipińskiego. Zebrano fundusze na rzecz Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt.

Krystyna Prońko jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, wokalistką jazzową, pedagog, dziennikarką, wydawcą i wielką osobowością polskiej sceny rozrywkowej. Prowadziła własne audycje radiowe i telewizyjne, jest wielokrotną laureatką Festiwalu Piosenki w Opolu. Podczas koncertu artystki w ostrowskim OCK-u przeprowadzono zbiórkę funduszy na rzecz Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt.

,,Dzięki Państwa hojności uzbieraliśmy 4.620 złotych. Pani Krystyna Prońko zrobiła nam ogromną niespodziankę i przekazała dodatkowo 440 zł ze sprzedaży swoich płyt - dziękujemy! Daje to REKORDOWĄ SUMĘ 5.060 złotych! Dziękujemy Panu Staroście Pawłowi Rajskiemu, dzięki któremu koncert charytatywny się odbył (już po raz drugi). Dziękujemy Panu Januszowi Grzesiakowi za ogromne zaangażowanie i życzliwość. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze działania. I obiecujemy, że dobrze wydamy każdą złotówkę! Możemy działać dzięki Wam'' - można przeczytać na stronie stowarzyszenia na Facebooku.

Podczas koncertu wybrzmiały najpopularniejsze przeboje artystki, w akompaniamencie Chóru Mieszanego Con Forza ZSM w Ostrowie oraz Big Bandu Powiatu Ostrowskiego. Artystka zaskoczyła publiczność, gdy przed koncertem, weszła na scenę w towarzystwie swojego psa, rottweilera - Władka - którego niegdyś znalazła porzuconego i przygarnęła do domu.

Wszyscy, którzy nie mogli wesprzeć stowarzyszenia podczas koncertu, mogą to zrobić teraz, wpłacając dowolną kwotę na konto Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt – z dopiskiem „na bezdomne zwierzęta”, Santander Consumer Bank 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008 lub przekazując 1% podatku na numer KRS 0000059956.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe