Tenis stołowy: Trzy medale dla Tajfuna

  • 17.02.2020, 08:07
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Trzy medale dla Tajfuna
W Luboniu rozegrano Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Stołowym. Zawodnicy Tajfuna Ostrów wywalczyli trzy medale - dwa złote i jeden brązowy.

W mistrzostwach wystartowało 32 najlepszych seniorek i seniorów województwa wielkopolskiego. Tajfun reprezentowało trzech zawodników: Mateusz Lisiecki, Mateusz Kowal i Bartosz Polus. W grach indywidualnych najlepsze miejsce zajął Mateusz Kowal, który wywalczył 5 miejsce. Mateusz Lisiecki był 9, a Bartosz Polus 17. Po grach indywidualnych rozegrano gry podwójne i mieszane. Tu zawodnicy z Ostrowa zdobyli łącznie trzy medale, 2 złote i 1 brązowy. Dwa złote medale podczas wywalczył Mateusz Lisiecki. W grze podwójnej z Adrianem Spychałą z Ochmana Raszków i w grze mieszanej z Anitą Chudy z LKTS Luboń. Natomiast Mateusz Kowal z Natalią Piechotką również z LKTS Luboń wywalczył brązowy medal. Piąte miejsce w grze podwójnej zajęła para deblowa Tajfuna - Mateusz Kowal i Bartosz Polus. 
- Cieszymy się, że zdobyliśmy  trzy medale, w tym dwa złote. W mistrzostwach mogli tenisiści, którzy w rankingu po trzech turniejach kwalifikacyjnych zajmowali miejsca 1 - 32. Tak więc, potwierdziliśmy przynależność do najlepszych tenisistów stołowych województwa wielkopolskiego- powiedział trener ostrowskiego Tajfuna, Robert Strzelczak.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe