Powiat Ostrowski: To już dwa lata

  • 15.02.2020, 16:28 (aktualizacja 15.02.2020, 16:30)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: To już dwa lata
W restauracji „Nadbaryczna” odbyło się spotkanie podsumowujące dwuletnią działalność Dziennego Domu Senior+ w Odolanowie.

W spotkaniu z seniorami uczestniczyli dyrektor Gminno – Miejskiego Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie Wojciech Słodkiewicz, zaproszeni goście:  Marian Janicki – burmistrz Gminy i Miasta Odolanów, Józef Wajs – radny Powiatu Ostrowskiego a zarazem przewodniczący Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Odolanowie,  Paweł Małuszek – kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Odolanowie oraz kadra Domu.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem przez seniorów hymnu Dziennego Domu Senior+. Podsumowania merytorycznego dokonała kierownik zespołu. Z tej okazji przygotowana była wystawa prac wykonanych przez seniorów oraz prezentacja zdjęć. Nie zapomniano również o tych co odeszli w ubiegłym roku z grona seniorów. Pamięć o dwóch zmarłych seniorkach uczczono chwilą ciszy.
Z okazji tego spotkania okolicznościowe życzenia złożyli seniorom również zaproszeni goście. Seniorzy otrzymali pamiątkowe zdjęcia oprawione w ramki, a 14 osób otrzymało dyplom uznania za najdłuższy okres korzystania z usług świadczonych w Dziennym Domu Senior+ w Odolanowie tzn. od 2 stycznia 2018 roku.
Na zakończenie oficjalnej części spotkania kierownik zespołu podziękowała wszystkim seniorom, którzy uczestniczyli w ubiegłorocznej edycji Programu Senior+ i wyrazili chęć na udział    w tegorocznej „Być razem – to największy skarb”.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe