Ostrów: Walentynki z seniorami

  • 14.02.2020, 14:28
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Walentynki z seniorami
Prawie 100 seniorów wzięło udział w imprezie Walentynkowej w klubie YOYO w Ostrowie, zorganizowanej przez Samorząd Słuchaczy Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pełni energii seniorzy przetańczyli cały wieczór.

Walentynkowa impreza dla seniorów odbyła się 12 lutego w klubie YOYO w Ostrowie. Została zorganizowana przez samorząd słuchaczy Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Gabrielę Mielczarek, Reginę Banasiak oraz Stefanię Frencel. Niemal 100 seniorów - słuchaczy OUTW oraz sympatyków klubu senior+ przy ulicy Piłsudskiego, wzięło udział w zabawie. Wspaniała atmosfera i poczęstunek sprawiły, że impreza zaliczona była do bardzo udanych. Seniorzy bawili się od godziny 17 do 22, z czego większość czasu spędzili tańcząc na parkiecie. Wielu młodych mogłoby im pozazdrościć takiej energii!  

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe