Sport: W nagrodę za efektywną pracę

  • 11.02.2020, 07:44
  • Ryszard Binczak
Sport: W nagrodę za efektywną pracę
Na zaproszenie prezesa Polskiego Związku MMA Sławomira Cypla przedstawiciele zarządu i sztabu trenerskiego MMA Tornado Kalisz wzięli udział w szkoleniu dla wyróżniających się w 2019 roku trenerów Amatorskiej Ligi MMA.

Zgrupowanie odbyło się w centrali Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki w Sochaczewie. Podczas spotkania dyskutowano m.in. o przyszłości polskiego amatorskiego MMA po uzyskaniu strategicznego sponsora organizacji FAME MMA, a także o zgrupowaniach kadry narodowej i tegorocznych Mistrzostwach Świata w MMA, które odbędą się w dniach 14-18 października w Turcji.

W ramach zgrupowania odbyły się także warsztaty teoretyczne.

- Zajęcia z dietetyki i przygotowywania motorycznego prowadziła Agata Korzemiacka pracująca m.in. z polską gwiazdą amerykańskiej UFC Joanną Jędrzejczyk, czy też zawodnikami KSW - Michałem Materlą i Tomaszem Narkunem. Szkolenie z zakresu psychologii sportowej prowadziła Zofia Szawernowska, która oprócz dużego doświadczenia jako psycholog sportu jest także aktualną mistrzynią świata i trzykrotną mistrzynią Europy w brazylijskim jiu jitsu – informuje Marcin Małecki z MMA Tornado Kalisz.

Podsumowaniem zgrupowania były zajęcia praktyczne i sparingi zadaniowe zespołu trenerskiego, które prowadził Paweł Derlacz, współautor sukcesów w MMA Mameda Khalidova, Joanny Jędrzejczyk i wielu innych czołowych zawodników w tej dyscyplinie.

www.kalisz.pl , fot. MMA Tornado Kalisz

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe