Pływanie: Treningi w doborowym gronie. Alicja Piec na zgrupowaniu w Zakopanem

  • 10.02.2020, 17:56
  • Ryszard Binczak
Pływanie: Treningi w doborowym gronie. Alicja Piec na zgrupowaniu w Zakopanem
Alicja Piec, pływaczka Klubu Sportowego Niepełnosprawnych „START” Kalisz wraz z trenerem Maciejem Siemianowskim uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych zorganizowanych przez Polski Komitet Paraolimpijski. Zgrupowanie odbyło się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy przygotowujący się do Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio oraz najlepsi w swoich rocznikach polscy juniorzy. Niespełna trzynastoletnia Alicja po raz pierwszy miała możliwość trenowania i zbierania doświadczeń w gronie utytułowanych polskich zawodników, medalistów i finalistów wielkich imprez międzynarodowych. W trakcie dziesięciodniowych zajęć ich uczestnicy odbyli intensywne treningi na pływalni oraz ogólnorozwojowe w sali. Mieli też zapewnioną stałą opiekę fizjoterapeutów i psychologa współpracującego z paraolimpijczykami.

- Mamy nadzieję, że wykonana praca i przepłynięte kilometry już wkrótce zaowocują dobrymi wynikami. Zwłaszcza podczas zaplanowanych na marzec Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Bydgoszczy – podkreśla trener Maciej Siemianowski.

www.kalisz.pl , fot. KSN „START” Kalisz

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe