Powiat Ostrowski: Remont świetlicy w Sadowiu

  • 09.02.2020, 11:49
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Remont świetlicy w Sadowiu
Remont wraz z rozbudową świetlicy wiejskiej w Sadowiu rozpoczął się na dobre.

Prace trwają zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Sala wiejska zmieni się diametralnie. Będzie większa, bardziej jasna ale przede wszystkim nowoczesna. Do budynku, od strony wschodniej zostanie dobudowana część sanitarna, kuchenna, magazynowa,  toalety oraz kotłownia.
- Sporo pracy przed nami, ale łagodna i ciepła zima sprzyja tego typu pracom, więc jesteśmy dobrej myśli, że wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem. W tej chwili trwa rozbiórka ścian i podłogi oraz na głównej sali docieplenie sufitu. Całkowicie nowe będą instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Budynek z zewnątrz zostanie docieplony i nabierze nowych, jasnych i pastelowych barw – podkreśla główny wykonawca prac Wojciech Marczak.
Umowa na prace została podpisana pod koniec grudnia. W drodze przetargu wygrała ostrowska firma Dachimex. Inwestycja kosztować będzie milion złotych. Pieniądze w całości pochodzą z budżetu gminy. Rozbudowa sali wiejskiej w Sadowiu ma zakończyć się w październiku tego roku.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe