Powiat Ostrowski: Wielkopolskie Forum Rolnicze

  • 31.01.2020, 09:51
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Wielkopolskie Forum Rolnicze
Tradycyjnie w okresie przestoju w pracach polowych Wielkopolska Izba Rolnicza, wspólnie z partnerami instytucjonalnymi i społecznymi organizuje cykl spotkań dla rolników ,,Wielkopolskie Fora Rolnicze".

Tegoroczny cykl forów zainaugurowany został w sali wiejskiej we Wtórku. Patronat nad spotkaniami objął Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski. Jest to już trzynasta edycja forów, których pomysłodawcą i głównym organizatorem od lat jest Wielkopolska Izba Rolnicza na czele z jej prezesem Piotrem Walkowskim.
 Fora rolnicze to w Wielkopolsce inicjatywa bardzo dobrze znana, mająca swoją markę i ciesząca się dużym zainteresowaniem. Organizowane corocznie przez samorząd rolniczy spotkania są płaszczyzną do wymiany informacji oraz okazją do dyskusji na temat aktualnych problemów wsi i rolnictwa. Stwarzają także możliwość bezpośredniego kontaktu rolników i producentów z przedstawicielami instytucji działających w obszarze rolnictwa.
 
 Fot. Katarzyny Strzyż

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe