Szachy: Juniorzy KTS Kalisz przodują w lidze wielkopolskiej

  • 28.01.2020, 09:52
  • Ryszard Binczak
Szachy: Juniorzy KTS Kalisz przodują w lidze wielkopolskiej
Znakomicie rozpoczęli zmagania w III i IV Wielkopolskiej Ligi Juniorów szachiści KTS Kalisz. Po pierwszym zjeździe wszystkie reprezentujące kaliski klub zespoły zajmują miejsca w czołówce rozgrywek.

Do rywalizacji w ramach III i IV Wielkopolskiej Ligi Juniorów przystąpiło aż pięć sześcioosobowych drużyn z Kaliskiego Towarzystwa Szachowego. Cztery rundy rozegrane podczas pierwszego zjazdu, który odbył się w Ostrowie Wielkopolskim, zaowocowały fantastycznymi wynikami.

Ekipa KTS II Kalisz zajmuje w III Wielkopolskiej Lidze Juniorów 3. miejsce. Znakomicie spisały się też kaliskie drużyny rywalizujące w IV lidze. Z kompletem trzech zwycięstw w zmaganiach prowadzi zespół KTS III Kalisz. Pozostałe drużyny: KTS IV, KTS V i KTS VI Kalisz, mimo bardzo młodych składów, mają na koncie po dwa zwycięstwa, co zapewnia im miejsca w czołówce zmagań. Drugi zjazd zostanie rozegrany po feriach.

 

Składy kaliskich drużyn:

KTS II Kalisz: Michał Grzegorski, Szymon Klaska, Bartosz Podębski, Michał Jędraszek, Diana Franek, Zuzanna Jędrzejewska,
KTS III Kalisz: Filip Rosiński, Krzysztof Jarczewski, Mieszko Krzeszewski, Wiktor Goździewicz, Florentyna Piotrowska, Gabriela Zawadzka,
KTS IV Kalisz: Mikołaj Janik, Maciej Kozłowski, Gustaw Piotrowski, Piotr Sibila, Zuzanna Solarek, Emilia Jeziorska,
KTS V Kalisz: Filip Duszczak, Filip Podębski, Aleks Grubski, Olivier Maciejewski, Anna Jeziorska, Antonina Skorupa,
KTS VI Kalisz: Wojciech Wilczyński, Mikołaj Melka, Nikodem Adamek, Miłosz Jędraszek, Kornelia Konopska, Zosia Petlińska.

 

www.kalisz.pl , fot. Dawid Sibila

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe