Ostrów: Zostań policjantem

  • 28.01.2020, 08:31
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zostań policjantem
Ostrowscy policjanci zachęcają do wstąpienia w szeregi policji. Zainteresowani mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas pokonywania toru przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do policji.

Dla tych, którzy chcą wstąpić do służby w policji, mundurowi wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach organizują spotkania. Chętni do służby mogą sprawdzić swoje możliwości fizyczne pokonując tor sprawnościowy. Podczas spotkań policjanci monitorują pokonanie toru przeszkód, korygując ewentualne błędy.
Test sprawności fizycznej jest jednym z etapów, który czeka kandydatów do służby w policji. Polega on na pokonaniu toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny - 1 min. 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty, które są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
Przypominamy, że osoby zainteresowane służbą w policji, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 15.00 mogą uzyskać informacje oraz złożyć wymagane dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia Wydziału Ogólnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Odolanowskiej 19. Zainteresowani, którzy złożyli dokumenty i będą chcieli sprawdzić swoje umiejętności podczas pokonywania toru przeszkód prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Ogólnym 62 73 77 325.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe