Powiat Ostrowski: Kobieta u steru

  • 27.01.2020, 08:17
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Kobieta u steru
Lucyna Koczorowska - dotychczasowa kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Gminy Przygodzice - została zastępcą wójta gminy Przygodzice.

- Moim celem jest profesjonalne zarządzanie gminą. I tak też buduję swój zespół współpracowników - mówi wójt Krzysztof Rasiak. - Pani Lucyna Koczorowska od lat pracuje w samorządzie, posiada doświadczenie i zna realia funkcjonowania naszej gminy. Uważam, że z powodzeniem będzie pełnić nową funkcję, jednocześnie kierując referatem.
Lucyna Koczorowska z wykształcenia jest prawnikiem, a także absolwentem Podyplomowych Studiów Administracji Wydziału Prawa i Administracji w Poznaniu. Mieszka w Jankowie Przygodzkim. Z samorządem jest zawodowo związana od 2004 roku, w Urzędzie Gminy Przygodzice początkowo na stanowisku inspektora ds. zamówień publicznych, następnie od 2008 roku jako kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego. Pełni nadzór m.in. na inwestycjami, pozyskiwaniem środków ze źródeł zewnętrznych, zamówieniami publicznymi, remontami dróg i budynków komunalnych oraz planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym. TW
Fot. Tomasz Wojtasik

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe