Ostrów: Arena Ostrów rośnie w oczach

  • 26.01.2020, 12:07 (aktualizacja 29.01.2020, 08:29)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Arena Ostrów rośnie w oczach
Łagodna zima pozwala na dalsze prowadzenie prac przy budowie długo oczekiwanej przez mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego hali widowiskowo – sportowej. Są one prowadzone zgodnie z harmonogramem.

W styczniu tego roku zakończono montaż płyt warstwowych na zewnętrznych ścianach budynku, a także montaż pokrycia głównej części dachu - izolacji termicznej i przeciwwodnej. Obecnie trwa montaż obróbek na styku dachu i ścian zewnętrznych. Na dachu głównym zamontowane zostały centrale wentylacyjne.

Pracownicy firmy Budrem wykonali już 70 proc. instalacji podtynkowych i tynków. Rozpoczęto także montaż ślusarki aluminiowej. Montowana jest izolacja termiczna ścian murowanych, instalacji wentylacji mechanicznej oraz instalacji c.o., wody i hydrantowej.

W lutym rozpoczną się prace związane z zagospodarowaniem terenów zewnętrznych – warstwy drogowe, krawężniki, itp. Montowana będzie izolacja akustyczna dachu nad częścią główną budynku, a także posadzki w pomieszczeniach węzła cieplnego, rozdzielni elektrycznych, szatniach i sanitariatach. Kontynuowany będzie montaż instalacji elektrycznych, sanitarnych oraz prace tynkarskie.

Fot. fb ArenaOstrow

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe