Powiat Ostrowski: „Szatni na medal” w Biskupicach Ołobocznych

  • 22.01.2020, 13:48
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: „Szatni na medal” w Biskupicach Ołobocznych
Przy boisku szkolnym w Biskupicach Ołobocznych oddano do użytku kontener szatniowy.

Zadanie to było dofinansowane ze środków Województwa Wielkopolskiego z programu „Szatnia na Medal” kwotą w wysokości 77.400 zł.

- Program „Szatnia na medal” powstał po to, aby młodzi ludzie mieli jak najlepsze warunki do rozwijania swoich pasji. Z tego miejsca chciałabym podziękować Panu Burmistrzowi za to, że o te środki z samorządu województwa się postarał – powiedziała Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzena Wodzińska.

W przecięciu wstęgi udział wzięli także zastępca burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Agnieszka Sipka, radny Grzegorz Wojciechowski, sołtys wsi Mirosław Nowacki, dyrektor placówki Bożena Walczak, prezes KS Pogoń Nowe Skalmierzyce Bernard Spasowski, miejscowy przedsiębiorca Roman Potarzycki oraz przedstawiciel uczniów.

Nowy obiekt o wymiarach 12 m x 5 m jest przeznaczony dla młodych piłkarzy szkolących się w działającej w Biskupicach Ołobocznych szkółce piłkarskiej prowadzonej przez KS Pogoń Nowe Skalmierzyce oraz dla społeczności szkolnej. Znajdują się w nim dwie szatnie, pomieszczenie dla trenera oraz trzy toalety. Całkowity koszt zadania to ponad 200 tysięcy złotych.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe