Wspólnie dla dobra powiatu

  • 21.01.2020, 14:22
  • Ryszard Binczak
Wspólnie dla dobra powiatu
Przełom roku to czas podsumowań i nowych wyzwań. A jak miniony rok oceniają radni Powiatu Ostrowskiego? Jakie ich zdaniem stoją wyzwania przed samorządem w 2020 roku?

O wypowiedzi poprosiliśmy sześciu radnych: Pawła Rajskiego (Klub Radnych Samorządny Powiat), Sylwię Nowicką (Klub Radnych Samorządny Powiat), Bartosza Ziółkowskiego (Klub Radnych Przyjazny Powiat), Anitę Świątek (Klub Radnych Przyjazny Powiat), Dorotę Hurną (Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość) i Arkadiusza Wojtczaka (Klub Radnych Polskie Stronnictwo Ludowe).
Zadaliśmy naszym radnym dwa pytania: 1. Jak Pan/Pani podsumuje rok 2019 - pierwszy rok nowej kadencji w samorządzie powiatowym?; 2. Jakie wyzwania stoją przed samorządem w 2020 roku i jakie planuje Pan/Pani działania w Radzie Powiatu Ostrowskiego w 2020 roku? 
.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe