Powiat Ostrowski: Spotkanie Przyjaciół i Sympatyków ,,Zielonej Koniczynki”

  • 19.01.2020, 11:50
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Spotkanie Przyjaciół i Sympatyków ,,Zielonej Koniczynki”
200 sympatyków i przyjaciół „Zielonej Koniczynki” Powiatu Ostrowskiego spotkało się we Wtórku, gmina Ostrów Wielkopolski.

Początek nowego roku to czas na nowe pomysły, założenia i plany na najbliższą przyszłość. Uroczystość była okazją do podziękowań, noworocznych życzeń i wzniesienia tradycyjnego toastu za pomyślność w 2020 roku. Tort noworoczny ufundowany przez zarząd powiatowy PSL podzielił sprawiedliwie wśród gości Poseł na Sejm RP, a jednocześnie Prezes ZW PSL Andrzej Grzyb.


Organizatorami spotkania byli: prezes Zarządu Powiatowego PSL Piotr Walkowski, wójt Gminy Ostrów Wielkopolski i prezes Zarządu Gminnego PSL Piotr Kuroszczyk oraz przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego i wiceprezes Zarządu Powiatowego PSL Piotr Walkowski. W spotkaniu wzięli udział: liderzy życia społecznego, władze samorządowe, sołtysi, członkowie rad sołeckich, KGW, OSP, rolnicy i przedsiębiorcy.

Podczas spotkania nie zabrakło także części artystycznej, wystąpił Krzysztof Ogórkiewicz, który swoim występem umilił wieczór. O część kulinarną zadbał wiceprezes zarządu gminnego PSL w Ostrowie Wielkopolskim, sołtys wsi Wtórek Ryszard Ryfa wraz z Radą Sołecką.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe