Ostrów: Narkotyki i dopalacze

  • 16.01.2020, 13:42
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Narkotyki i dopalacze
W ramach kampanii pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, której hasło brzmi "Szkoda Ciebie na takie patoklimaty" policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego przeprowadzili kolejne spotkania z młodzieżą.

Policyjni profilaktycy przeprowadzili kolejne spotkania w ramach kampanii MSWiA „Narkotyki i dopalacze zabijają”. W szkołach spotkali się z młodzieżą Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim. Tematykę tę poruszyli również na prelekcji dla uczniów Szkoły Podstawowej w Gorzycach Wielkich. Nadkom. Krzysztof Kula i sierż. Patrycja Strumińska wyjaśniali słuchaczom zagrożenia związane z narkotykami i dopalaczami oraz odpowiedzialność prawną, która wynika z przestępstw narkotykowych.
Celem kampanii MSWiA, której hasłem jest: „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” jest upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych oraz nowych narkotyków, zwanych dopalaczami.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe