Ostrów: Miejski samorząd u progu 2020 roku

  • 15.01.2020, 12:30
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Miejski samorząd u progu 2020 roku
Przełom roku to czas podsumowań i nowych wyzwań. A jak miniony rok oceniają ostrowscy radni? Jakie ich zdaniem stoją wyzwania przed samorządem w 2020 roku?

O wypowiedzi poprosiliśmy pięciu radnych:  Marka Śliwińskiego, Mateusza Nycka (obaj Klub Radnych Przyjazne Miasto), Milenę Kowalską, Kaspra Smektałę (oboje Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej) i Dawida Korzeniewskiego (Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość). Zadaliśmy naszym radnym dwa pytania: 1. Jak Pan/Pani podsumuje rok 2019 - pierwszy rok nowej kadencji w ostrowskim samorządzie?; 2. Jakie wyzwania stoją przed samorządem w 2020 roku i jakie planuje Pan/Pani  działania w Radzie Miejskiej w 2020 roku? 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe