Ostrów: Zatrzymani z narkotykami

  • 10.01.2020, 08:09
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zatrzymani z narkotykami
Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z narkotykami. 45-latek posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. 24-latek miał kilka woreczków z marihuaną.

3 stycznia policjanci Wydziału Kryminalnego na terenie miasta zatrzymali 45-latka, który miał przy sobie narkotyki. W kieszeni bluzy mężczyzna ukrył woreczek z marihuaną i trzy kolejne z ponad 15 gramami amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do ostrowskiej komendy. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych.
7 stycznia, policjanci zatrzymali 24-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie 8 woreczków z marihuaną.
Przypominamy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość- nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel tego typu substancjami zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe