Powiat Ostrowski: Budżet Odolanowa uchwalony

  • 09.01.2020, 17:33
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Budżet Odolanowa uchwalony
W kościele poewangelickim w Odolanowie odbyła się XIV sesja Rady Gminy i Miasta Odolanów, podczas której został uchwalony nowy budżet na rok 2020.

W nowym budżecie dochody ustalono na kwotę ponad 88 mln złotych, natomiast wydatki na kwotę ponad 82 mln złotych. Na wydatki majątkowe planuje się przeznaczyć kwotę przekraczającą 11 mln złotych. Uchwalono między innymi wydatki na modernizację dróg i ścieżek rowerowych jak choćby budowę ścieżki pieszo-rowerowej na trasie Raczyce-Uciechów, przebudowę grobli na rzece Barycz wraz z wykonaniem ścieżki rowerowej. Przewidziano także  modernizację wielu dróg oraz obiektów na terenie całej gminy, które są współfinansowane ze środków z budżetu Unii Europejskiej, Funduszu Dróg Samorządowych i innych środków zewnętrznych.
Nowy budżet, jak również Wieloletnia Prognoza finansowa zostały jednogłośnie uchwalone przez odolanowskich radnych.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe