Ostrów: Zabrał portfel ze sklepowej lady

  • 09.01.2020, 16:50
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zabrał portfel ze sklepowej lady
43-latek odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Monitoring zarejestrował moment, jak mężczyzna zabiera portfel, który pokrzywdzony pozostawił na sklepowej ladzie.

31 grudnia ubiegłego roku policjanci otrzymali informację o przywłaszczeniu portfela. Pokrzywdzony mężczyzna poinformował policjantów,  że w jednym ze sklepów na terenie Ostrowa Wielkopolskiej na ladzie pozostawił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zaczął go szukać. Przypominał sobie, że był w sklepie i wrócił na miejsce. Jednak portfela już nie było. Policjanci ustalili, że zdarzenie to zarejestrowała kamera. Ostrowscy kryminalni po przejrzeniu monitoringu ustalili sprawcę i pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny widocznego na nagraniu.
Podczas rozmowy z policjantami 43-latek przyznał się do zabrania portfela. Policjanci odzyskali utracone mienie. Mężczyzna usłyszał zarzuty przywłaszczenia portfela z dokumentami i pieniędzmi.
Policjanci przestrzegają, że rzecz znalezioną należy zwrócić prawowitemu właścicielowi, zgłosić ten fakt na policję lub zanieść do biura rzeczy znalezionych.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe