Powiat Ostrowski: Samorządowcy świętowali po raz 21

  • 08.01.2020, 09:32
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Samorządowcy świętowali po raz 21
W Sieroszewicach odbyło się XXI Noworoczne Spotkanie Samorządowców Powiatu Ostrowskiego.

Samorządowcy Powiatu Ostrowskiego już po raz 21 spotkali się w Święto Trzech Króli, aby wspólnie podsumować miniony rok.  Zgodnie z tradycją,  każde spotkanie organizowane jest w innej gminie. Tym razem odbyło się w Sieroszewicach,  gospodarzami byli  wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski oraz  starosta ostrowski Paweł Rajski.

Spotkanie rozpoczęło się od  mszy świętej, następnie zaproszeni goście podsumowali ubiegłoroczne dokonania w powiecie.  Paweł Rajski podsumowując 2019 rok, jako rzeczy które się udały, wskazał inwestycje związane z drogami, rozwój ostrowskiej służby zdrowia, wprowadzenie reformy oświaty oraz pomoc społeczną. Stwierdził jednak, że w tej ostatniej kwestii nie zrobiono aż tak dużo, ale są plany są ambitne. Starosta zapowiedział budowę nowego domu społecznej pomocy w Ostrowie Wielkopolskim. 
Uroczystość uświetnił występ orkiestry dętej z Sieroszewic oraz zespołu "Nie-grzeczni". Na zakończenie nie zabrakło toastu z lampką szampana i poczęstunku. 

WIKI

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe