Ostrów: Czas radości, magii

  • 20.12.2019, 12:11
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Czas radości, magii
Święta to czas radości, magii...

W Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrowie ta magia zaczęła się znacznie wcześniej, bowiem od października Samorząd Uczniowski zorganizował pomoc dla dzieci z Domu Dziecka. Uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami przeprowadzili zbiórkę ubrań oraz artykułów papierniczych. Ilość przyniesionych darów przerosła najśmielsze oczekiwania młodych wolontariuszy.
17 grudnia grupa reprezentantów wybrała się do placówki opiekuńczo - wychowawczej w Kaliszu przy ulicy Skarszewskiej. Uczniowie z radością przekazali dary, zwiedzili dom, przywitali się z opiekunami oraz najmłodszymi dziećmi.
Ciepły poranek rozpalił serca wszystkich uczestników spotkania. Był to czas pełen wzruszeń i przedświątecznych uniesień.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe