Kalisz: Bieg Noworoczny 2020

  • 18.12.2019, 07:43
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Bieg Noworoczny 2020
1 stycznia, punktualnie w południe, wystartuje Bieg Noworoczny. Miejscem startu rywalizacji będą, jak co roku, korty Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Trasa biegu, długości około 2 kilometrów, wiodła będzie alejkami Parku Miejskiego. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie osoby bez względu na wiek. Wystartujecie razem z całymi rodzinami oraz swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.
Udział w rywalizacji jest bezpłatny. Konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie chęci startu. Zapisy prowadzone będą przed biegiem, 1 stycznia 2020 roku w godzinach 10:30-11:45 na kortach Centrum Kultury i Sztuki.
Po zakończeniu Biegu Noworocznego 2020 rozlosowane zostaną nagrody przygotowane przez organizatorów. W tym czasie uczestnicy rywalizacji będą mogli posilić się gorącą zupą lub ciastem. Na wszystkich biegaczy czekać będzie także kawa i herbata.
JK
Fot. Iwona Cieślak

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe