Kalisz:W Środowiskowym Domu Samopomocy Tulipan już święta Wielkanocne

  • 12.04.2017, 18:32 (aktualizacja 12.04.2017, 18:38)
  • Patrycja Pera
Kalisz:W Środowiskowym Domu Samopomocy Tulipan już święta Wielkanocne UM Kalisz
Nadchodzące Święta Wielkanocne przywitano w Tulipanie uroczystym śniadaniem wielkanocnym, w którym uczestniczyli wychowankowie i pracownicy placówki.

Wśród pięknych dekoracji świątecznych wykonanych przez opiekunów i uczestników degustowano tradycyjny biały barszcz, bigos i białą kiełbasę. Nie zabrakło również bab wielkanocnych, pieczonych wspólnie w ramach zajęć kulinarnych. Uroczystość uświetniła obecność Karoliny Pawliczak, wiceprezydent Kalisza, która wręczyła uczestnikom słodycze i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Tradycyjne wielkanocne życzenia złożyła zebranym także Barbara Wojdziak - kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy "Tulipan".

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe