Powiat Kaliski: Ubierali choinkę

  • 16.12.2019, 20:18
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Ubierali choinkę
15 grudnia na rynku w Koźminku odbyła się świąteczna impreza pn. ,,Wspólne ubieranie choinki”.

Dzięki współpracy Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Koźminku oraz Koła Gospodyń Wiejskich Bogdanów na stoiskach, które przygotowały można było zakupić przepiękne stroiki, choinki czy bombki świąteczne.

Dzięki choinkom przekazanym przez Nadleśnictwo Kalisz udało się stworzyć atmosferę świątecznej wioski. Można było podziwiać prace plastyczne najmłodszych mieszkańców gminy Koźminek. Dzieci namalowały obrazy, które kojarzą im się ze Świętami Bożego Narodzenia.

Nie zabrakło atrakcji przygotowanych specjalnie dla mniejszych uczestników spotkania. Animacje z zabawami wzbudziły duże zainteresowanie wśród dzieci, które bardzo chętnie i z uśmiechem na twarzy uczestniczyły w zabawach.

Jak święta to i Święty Mikołaj, który u nas w towarzystwie z Panią Mikołaj zjawił się na saniach przyciągniętych przez dzieci. Święty Mikołaj z Panią Mikołaj obdarowywali słodkościami i małych i dużych.

Było i coś ciepłego i słodkiego. Gorącej herbaty z sokiem malinowym przygotowanej przez Zastępcę Wójta Gminy Koźminek Karola Matczaka i pysznego świątecznego makowca nie zabrakło dla nikogo.

I wreszcie ten moment. Gdy tylko zrobiło się ciemno rozbłysły zimne ognie i ogromna choinka ozdobiona bombkami przyniesionymi przez mieszkańców zapalona przez Panią Wójt Iwonę Michniewicz.

 

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe