Powiat Ostrowski: Księga Smaków

  • 13.12.2019, 07:50 (aktualizacja 17.12.2019, 08:10)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Księga Smaków
Po prawie roku pracy i przygotowań już jest...,, Księga smaków powiatu ostrowskiego''. To nie tylko książka kucharska, ale może przede wszystkim, opowieść o ludziach, którzy lubią gotować.

Prawie 300 stron albumowego przewodnika po kulinarnych smakołykach naszego powiatu, w zdecydowanej większości autorstwa pań z Kół Gospodyń Wiejskich. I to one jako pierwsze oraz Ci, którzy podzielili się swoimi przepisami otrzymają egzemplarze tej wyjątkowej książki kucharskiej na spotkaniu 14 grudnia 2019 roku w Ostrowskim Centrum Kultury o godz. 17:00.
- Ponadto zapraszam serdecznie na spotkanie, które odbędzie się  16 grudnia 2019 roku o godz. 17:00 w nKlubie- sztuka i edukacja przy ul. Król. Jadwigi 10. Będą osoby zaangażowane w jej powstanie, coś smakowitego no i same książki do nabycia także! - zaprasza starosta ostrowski Paweł Rajski.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe