Tenis stołowy: Pojedzie na mistrzostwa świata

  • 10.12.2019, 06:05 (aktualizacja 10.12.2019, 21:08)
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Pojedzie na mistrzostwa świata
Na Mistrzostwach Europy Tenisie Stołowym rozegranych w Budapeszcie duży sukces odniósł zawodnik raszkowskiego Ochmana, Radosław Malinowski.

Czterech tenisistów z Polski wystąpiło na mistrzostwach w Budapeszcie. W gronie tym znalazł się zawodnik raszkowskiego klubu. Radosław Malinowski wywalczył piąte miejsce, najlepsze z wszystkich reprezentantów Polski. Wynik ten zapewnił mu kwalifikację na styczniowe mistrzostwa świata, które odbędą się tradycyjnie w Londynie. Jest to kolejny sukces tego gracza, który jest jednym z najlepszych w kraju w tej dyscyplinie sportu. Potwierdza to również fakt, że jego ubiegłoroczny sukces na mistrzostwach świata, gdzie zajął 32 miejsce, nie był dziełem przypadku.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe