Powiat Kaliski: Członkinie KGW wzięły udział w szkoleniu powiatowym

  • 03.12.2019, 14:10
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Członkinie KGW wzięły udział w szkoleniu powiatowym
Członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu kaliskiego wzięły udział w szkoleniu pn. „Formalno-prawne aspekty działalności KGW”, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Kaliszu.

Szkolenie otworzył starosta kaliski Krzysztof Nosal. W sali sesyjnej pojawiła się szeroka grupa członkiń Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu kaliskiego, które wysłuchały prelekcji pełnomocnika ds. KGW w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kaliszu Agnieszki Kupaj – Legniowskiej. Agnieszka Kupaj-Legniowska przekazywała informacje prawno-organizacyjne dotyczące funkcjonowania KGW. Kolejny wykład dotyczył programów w zakresie pomocy społecznej oraz dofinansowań ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Tym blokiem tematycznym zajmowały się: p.o. dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Teresa Bogaczyk oraz dyrektor Okręgowego Ośrodka Pomocy Poszkodowanych Przestępstwem w Kaliszu – Magdalena Kowalczyk. Ostatni wykład pn. „Niematerialne dziedzictwo kulturowe” wygłosiła natomiast Halina Modławska, główny doradca PZDR nr 7 w powiecie kaliskim.

MM

Fot. Agnieszka Förster

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe