Tenis stołowy: Turniej o Puchar Starosty Ostrowskiego

  • 02.12.2019, 20:20
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Turniej o Puchar Starosty Ostrowskiego
Turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Ostrowskiego odbył się 1 grudnia. Jego organizatorem był LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.

Turniej  rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: kadet, kadetka i junior,  juniorka. W turnieju brały udział zawodniczki i zawodnicy z powiatów pleszewskiego, ostrzeszowskiego, oleśnickiego i ostrowskiego. Patronat nad turniejem objął Starosta Ostrowski i firma TASOMIX.  Po kilku godzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych. Zawodniczki i zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, bonami podarunkowymi na zakup sprzętu sportowego, dyplomami i upominkami. Nagrody w imieniu starosty, Pawła Rajskiego wręczył Robert Strzelczak, prezes klubu LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski. Nagrody dla uczestników  turnieju ufundowało Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim i firma TASOMIX z Biskupic Ołobocznych. Każdy uczestnik turnieju otrzymał owocowy i słodki poczęstunek od piekarni Mima i firmy Gamex.
Wyniki: kadetki - 1. Olga Wojdal - LKS Tajfun Ostrów, 2. Adrianna Kwitowska - UKS Chrobry Gizałki,  3. Julia Stępień - UKS Piast Ostrzeszów; kadeci - 1. Jan Setecki - Tajfun, 2.  Bartłomiej Ustianowski - Tajfun, 3. Mikołaj Kamzol - Tajfun; juniorki - 1. Majka Majdecka - UKS Chrobry, 2. Darya Laptuta - Tajfun; juniorzy - 1. Piotr Klimek - Zenit Międzybórz, 2. Wiktor Talar - UKS Żaki Taczanów, 3. Robert Baranowski - Tajfun.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wiaterek
wiaterek 02.12.2019, 21:16
...ale że co ? jakiś turniej ??? a gdzie ??? to chyba jakiś podziemne zawody... ten tenis schodzi na psy, tak mało kadetów i juniorów w powiecie mamy ?

Pozostałe