Tenis stołowy: Turniej o Puchar Starosty Ostrowskiego

  • 02.12.2019, 20:20
  • Ryszard Binczak
Tenis stołowy: Turniej o Puchar Starosty Ostrowskiego
Turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Ostrowskiego odbył się 1 grudnia. Jego organizatorem był LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.

Turniej  rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: kadet, kadetka i junior,  juniorka. W turnieju brały udział zawodniczki i zawodnicy z powiatów pleszewskiego, ostrzeszowskiego, oleśnickiego i ostrowskiego. Patronat nad turniejem objął Starosta Ostrowski i firma TASOMIX.  Po kilku godzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych. Zawodniczki i zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, bonami podarunkowymi na zakup sprzętu sportowego, dyplomami i upominkami. Nagrody w imieniu starosty, Pawła Rajskiego wręczył Robert Strzelczak, prezes klubu LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski. Nagrody dla uczestników  turnieju ufundowało Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim i firma TASOMIX z Biskupic Ołobocznych. Każdy uczestnik turnieju otrzymał owocowy i słodki poczęstunek od piekarni Mima i firmy Gamex.
Wyniki: kadetki - 1. Olga Wojdal - LKS Tajfun Ostrów, 2. Adrianna Kwitowska - UKS Chrobry Gizałki,  3. Julia Stępień - UKS Piast Ostrzeszów; kadeci - 1. Jan Setecki - Tajfun, 2.  Bartłomiej Ustianowski - Tajfun, 3. Mikołaj Kamzol - Tajfun; juniorki - 1. Majka Majdecka - UKS Chrobry, 2. Darya Laptuta - Tajfun; juniorzy - 1. Piotr Klimek - Zenit Międzybórz, 2. Wiktor Talar - UKS Żaki Taczanów, 3. Robert Baranowski - Tajfun.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Były zawodnik tajfuna
Były zawodnik tajfuna 13.12.2019, 21:37
To raczej jakiś prywatny turniej był. Tylko szkoda że za publiczne pieniądze robi sie prywatne imprezy. Jak Starosta funduje nagrody to raczej turniej powinien być publiczny. No ale cóż, widocznie prezesowi tego klubu brakuje możliwości pochwalenia się osiągnięciami własnych wychowanków, dlatego robi imprezy w których dobrze wypadają jego zawodnicy. Może warto było by zainwestować w trenera dla dzieciaków, a nie marnotrawić pieniądze publiczne na najemników (nie wychowanków klubu) z 2 ligi. Jak przypomnę sobie jak było z 15 lat temu w tym klubie, a jak jest teraz to płakać sie chce.
wiaterek
wiaterek 02.12.2019, 21:16
...ale że co ? jakiś turniej ??? a gdzie ??? to chyba jakiś podziemne zawody... ten tenis schodzi na psy, tak mało kadetów i juniorów w powiecie mamy ?

Pozostałe