Kalisz: Nowi radni zaprzysiężeni

  • 29.11.2019, 21:20
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Nowi radni zaprzysiężeni
Podczas ostatniej Sesji Rady Miasta ślubowanie złożyli nowi radni: Grzegorz Chwiałkowski i Łukasz Włodarek.

Oboje objęli mandaty w związku z wyborem Janusza Pęcherza, dotychczas przewodniczącego Rady Miejskiej Kalisza na senatora RP oraz Karoliny Pawliczak, dotychczasowej wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Kalisza na poseł  RP.
W wyborach samorządowych w 2018 roku Grzegorz Chwiałkowski kandydował z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Wszystko i Samorządny Zgodnie Dla Kalisza, natomiast Łukasz Włodarek reprezentował Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem. Gratulacje nowym radnym złożyli: prezydent Krystian Kinastowski; Tadeusz Skarżyński, wiceprzewodniczący Rady Miasta Kalisza oraz wiceprezydenci: Grzegorz Kulawinek i Mateusz Podsadny.
KC
Fot.  Anna Błaszczyk

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe