Żużel: Żużlowcy trenują

  • 27.11.2019, 17:55
  • Ryszard Binczak
Żużel: Żużlowcy trenują
Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020.

Juniorzy i szkółkowicze trenują w Ostrowie pod okiem Mariusza Staszewskiego. Seniorzy przygotowują się indywidualnie w swoim miejscu zamieszkania. Wszyscy spotkają się pod koniec stycznia na tygodniowym obozie dochodzeniowym w Ostrowie.
–-Mamy zarówno zajęcia w warsztacie przy sprzęcie, ale również w sali gimnastycznej w Lewkowie oraz w Factory Fitness Centrum – wyjaśnia trener Mariusz Staszewski. - Zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Mają jak najlepiej przygotować młodych żużlowców i szkółkowiczów do nowego sezonu 2020.
- Seniorzy również rozpoczęli już treningi indywidualne. Każdy z naszych zawodników przygotowuje się w swoim miejscu zamieszkania. Wszyscy natomiast stawią się w Ostrowie od 27 do 31 stycznia na obozie dochodzeniowym, którego plan opracowuje nasz partner New Reh. Będą wówczas po 2-3 treningi dziennie. Zgrupowanie ma jednak przede wszystkim charakter integracyjny - dodaje trener Mariusz Staszewski.
Przypomnijmy, że żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia na miejscu w Ostrowie kibice zobaczą wcześniej niż w styczniu, bo 15 grudnia w Galerii Ostrovia odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny.
MK
Fot. tzostrovia.pl

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe