Powiat Kaliski: Światowy Dzień Pluszowego Misia w gminie Ceków-Kolonia

  • 26.11.2019, 12:28
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Światowy Dzień Pluszowego Misia w gminie Ceków-Kolonia
Gminna Biblioteka Publiczna w Cekowie-Kolonii w dniu święta Misia zadbała o to, aby dzieci z gminy Ceków-Kolonia spotkały osobiście Pluszowego Misia.

Podczas spotkań Misiu wręczył dzieciom nagrody i dyplomy laureatom konkursu pt. ,,Mój przyjaciel Miś’’, zorganizowanego przez bibliotekę dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wpłynęło 72 prace. Przyznano 20 nagród książkowych i dyplomów.

Miś zawitał do dzieci z każdego przedszkola i do każdej szkoły na terenie gminy Ceków-Kolonia. Podczas wizyt częstował cukierkami, bawił się i tańczył z dziećmi. Nie zabrakło też zdjęć, bo każde dziecko chciało mięć zdjęcie z takim pięknym Misiem. Na koniec dzieci zabrały Pluszowego Misia na wycieczkę po Cekowie. Odwiedzili Urząd Gminy i Urząd Pocztowy.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe