Ostrów: Przedświąteczne przygotowania…

  • 21.11.2019, 14:15
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Przedświąteczne przygotowania…
Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż… Zostało niewiele ponad miesiąc i niebawem, jak co roku, zasiądziemy przy wspólnym stole, podzielimy się opłatkiem, aby później przy błysku zielonej choinki, zaśpiewać piękne kolędy.

W mojej klasie także „ruszyły” przedświąteczne przygotowania. Losowaliśmy już imiona i nazwiska osób, dla których przygotowywać będziemy upominki wręczane w trakcie klasowych spotkań. Pamiętam, ile radości sprawiły one wszystkim w ubiegłym roku. Pamiętam też niepowtarzalny smak korzennych pierniczków, pieczonych w mojej klasie podczas mikołajek. W ciągu godziny wypiekliśmy około 100 pierników. Ciekawe, czy w tym roku również będziemy mieli taką okazję?

Z niecierpliwością czekam, kiedy nadejdzie tak długo wyczekiwany przeze mnie grudzień, a wraz z nim moc „świątecznych niespodzianek”. Uwielbiam ten magiczny czas!

 

Zofia Chojnacka klasa VI c

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe