Powiat Kaliski: ,,Szatnia na Medal'' w Liskowie

  • 15.11.2019, 10:56
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: ,,Szatnia na Medal'' w Liskowie
Umowę na dofinansowanie projektu ,,Szatnia na Medal" podpisała Marzena Wodzińska członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego i powiat kaliski, który reprezentował m.in. Zbigniew Słodowy wicestarosta kaliski.

„Szatnia na Medal” jest to projekt realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Jest to już druga tego typu inwestycja realizowana przez powiat kaliski. W 2018 roku ze środków województwa wielkopolskiego wyremontowane zostały pomieszczenia szatni w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku. Łączna kwota  tego zadania wyniosła  134.301 zł z czego 67.150 zł dofinansowane zostało ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
W tym roku remontowane będzie zaplecze szatni w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie. Łączna kwota tego projektu wynosi 106 332 zł, a dofinansowanie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego wynosić będzie 53 100 zł. Dzięki realizacji zadania wyremontowane zostaną wszystkie pomieszczenia zaplecza sali sportowej w budynku szkoły w Liskowie. Wysokość otrzymanej pomocy finansowej, pochodzącej z budżetu województwa wielkopolskiego, nie może przekroczyć 50 proc. kosztów całkowitych zadania.
Celami realizowanego programu "Szatnia na medal" są m.in. budowa pozytywnego wizerunku sportu kojarzonego ze zdrowiem i higieną oraz poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych na terenie województwa wielkopolskiego.
MW
Fot. Marta Wolarz

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe