Powiat Ostrowski: Jesienny Turniej Strzelecki w Ligocie

  • 29.10.2019, 13:47
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Jesienny Turniej Strzelecki w Ligocie
Kurkowe Bractwo Strzeleckie Ligota – Koryta – Korytnica na strzelnicy brackiej w Ligocie zorganizowało Jesienny Turniej Strzelecki.

To turniej kończący sezon 2019, w którym wzięli  udział  mieszkańcy i członkowie zaprzyjaźnionych bractw kurkowych. Podczas podsumowania turnieju zostało wręczone odznaczenie burmistrzowi Gminy i Miasta Raszków Jackowi Bartczakowi z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Był to wyraz uznania za pielęgnowanie wartości patriotycznych. Odznaczenie wręczył członek kapituły Zdzisław Kaczmarek. 
Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się: Tarcza Jesienna: I miejsce Zdzisław Kaczmarek,  II miejsce Zenon Staniszewski,  III miejsce Alina Stefańska.
Tarcza Bracka:  I miejsce Zdzisław Kaczmarek,  II miejsce Marek Stefański,  III miejsce Maciej Błażejewski.
Tarcza Losowa:  I miejsce Maciej Błażejewski, II miejsce Zdzisław Kaczmarek, III miejsce Teofil Fengier.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe