Ostrów: Jarosław Urbaniak podsumowuje wyniki wyborów

  • 19.10.2019, 11:03
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Jarosław Urbaniak podsumowuje wyniki wyborów
Poseł Jarosław Urbaniak podsumował wyniki wyborów parlamentarnych i złożył podziękowania wyborcom Koalicji Obywatelskiej i głosującym na niego.

Jarosław Urbaniak przytaczając wyborcze statystki, zwrócił uwagę, że głosy oddane na jego osobę w powiecie ostrowskim i samym Ostrowie, stanowią ponad połowę wszystkich głosów, oddanych na Koalicję Obywatelską.
-Chciałem szczególnie mocno podziękować ostrowianom, bo głosy które zostały na mnie oddane w Ostrowie i w powiecie ostrowskim, to są  głosy, dzięki którym mogę kolejną kadencję zasiadać w Sejmie - mówił poseł. 
Odpowiadając na pytania zadawane przez dziennikarzy Jarosław Urbaniak stwierdził, że jego zamiary w Sejmie są ściśle określone, przede wszystkim ma zamiar zajmować się tym samym, co w poprzedniej kadencji, czyli finansami publicznymi i budżetem państwa, poszukiwaniem nieprawidłowości w zakresie finansów. 
Wynik Koalicji Obywatelskiej w wyborach, w obecnej sytuacji politycznej, postrzega jako niezadowalający, ale nie tragiczny.
- Złe układanie list spowodowało, że mandaty nam uciekły - twierdzi Jarosław Urbaniak.
Odnośnie wyników wyborów do Senatu, poseł stwierdza, że wygrana Janusza Pęcherza w Kaliszu była dla niego miłą niespodzianką.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe