Powiat Ostrowski: Centrum Kształcenia Praktycznego budowlanym Misterem

  • 15.10.2019, 04:12
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Centrum Kształcenia Praktycznego budowlanym Misterem
Grand Prix Roku 2018 w konkursie Mister Budownictwa Wielkopolski Południowej roku 2018 dla powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrowie Wielkopolskim.

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Kalisz, Rada Federacji SNT NOT w Kaliszu, Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Poznaniu wręczyła w ubiegły piątek nagrody - Mistery Budownictwa Południowej Wielkopolski 2018. Wśród kilkunastu nagrodzonych znalazł się obiekt powiatu ostrowskiego. Statuetkę i dyplom okolicznościowy odbierał Paweł Rajski starosta ostrowski. Jury doceniło sam budynek wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Wolności w Ostrowie Wielkopolskim.  
- To nagroda dla powiatu ostrowskiego, ale także dla wszystkich, którzy przyłożyli swoją cegiełkę, aby ten obiekt powstał w tej formule i wysokim standardzie. Dziękuję od radnych powiatowych począwszy, poprzez Marszałka Marka Woźniaka, Marzena Wodzińska (za dostępność środków unijnych), poprzez Radosław Torzyński (ogólnopolski konkurs architektoniczny),Piotr Jański (architekt), Sławomir Tyburcy (wnioski unijne pozyskanie i rozliczanie), Przemek Krawętkowski (zamówienia publiczne), Marcin Woliński (wnioski unijne pozyskanie i rozliczanie), Marek Wojtasz (gospodarz terenu i obiektu), Iwona Trzcińska (wystrój i aranżacje wnętrz) Sławomirowi Olszewskiemu, głównemu realizatorowi firmie PBO i wielu innym. Grą zespołową w samorządzie można uzyskać wiele- powiedział Paweł Rajski.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe