Ostrów: Ewa Matecka podsumowała kampanię wyborczą

  • 11.10.2019, 14:11
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Ewa Matecka podsumowała kampanię wyborczą
Dzisiaj na ostrowskim Rynku odbyła się ostatnia, przed niedzielnymi wyborami, konferencja Ewy Mateckiej. Kandydatka do Senatu wraz z Mariuszem Witczakiem, podsumowała kampanię wyborczą.

-Za każdym razem mówiliśmy, że wszystkie pakiety socjalne zostaną utrzymane, wszystko co zostało dane, nie będzie odebrane. Ale obok tych pakietów, proponujemy mnóstwo pożytecznych rozwiązań, które uzdrowią Polskę. Od służby zdrowia, przed kulturę, na ekologii kończąc- mówił Mariusz Witczak, lider na liście KO do Sejmu.  
Ewa Matecka startuje z listy KO, jednak cieszy się poparciem wielu środowisk politycznych: Lewicy z "jedynką" Wiesławem Szczepańskim  i PSL z Andrzejem Grzybem na czele. Mariusz  Witczak podkreśla, że liczą na kumulację głosów. 
-Prowadziliśmy kampanię bardzo intensywną, najczęściej bezpośrednią, na wielu spotkaniach i rozmowach z mieszkańcami. Wszystkie te rozmowy nacechowane były wielką troską o przyszłość Polski, oświaty, służby zdrowia, o przedsiębiorczość. Postawmy sobie  zadanie, że dokonamy najlepszej frekwencji na wyborach w całej Polsce. Nawet od jednego głosu może zależeć przyszły kształt naszego kraju - mówiła Ewa Matecka, zachęcając mieszkańców południowej Wielkopolski do udziału w wyborach. 

WIKI

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe