Powiat Ostrowski: Dzień Seniora w Odolanowie

  • 09.10.2019, 17:01
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Dzień Seniora w Odolanowie
Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Odolanowie zorganizowało uroczystości z okazji Dnia Seniora.

Na uroczystość, która rozpoczęła się od odśpiewania hymnu koła, przybyło ponad dwustu członków. Przewodniczący Józef Wajs witając zebranych podkreślił rolę seniorów w codziennym życiu i ich aktywność w organizacji PZERiI. Podkreślił, że wiek nie musi być przeszkodą w różnorodnej działalności

- Członkostwo w związku emerytów, Klubie Seniora, Uniwersytecie Trzeciego Wieku daje wiele możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu – mówi Józef Wajs. -Dotychczasowa działalność naszego koła spotyka się z zainteresowaniem odolanowskich emerytów, o czym świadczy fakt, iż zgłasza się do nas coraz więcej osób, a liczba członków koła sięga już ponad 260 osób.

Podczas spotkania dwunastu osobom wręczono legitymacje członka PZERiI. Otrzymały je następujące osoby: Helena i Jerzy Koziarek, Anna i Jan Marciniak, Jolanta Żuraw, Elżbieta Mikołajczyk, Maria Herbik, Mariola Pichet, Maria Śmigiel, Danuta Urbaniak, Krystyna Grzelak, Stanisław Fikus.

Z okazji 80-tych urodzin wyróżnieni zostali upominkami: Stefan Jasik z Raczyc, Lucyna Poprawa z Odolanowa, Józef Józefowicz z Raczyc.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe