Biegi: Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych

  • 03.10.2019, 04:15
  • Ryszard Binczak
Biegi: Mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych
W sumie ponad 200 młodych biegaczy, uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu ostrowskiego zmierzyło się Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbyły się na terenach rekreacyjnych Piaski-Szczygliczka. Na starcie pojawiła rekordowa liczba reprezentacji szkolnych. W kategorii chłopców startowało 10 sztafet, a w kategorii dziewcząt aż 9. 
- Tak liczna frekwencja, mimo trudnych warunków pogodowych, była dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. W sumie na Piaskach pojawiło się ponad 200 młodych biegaczy, uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu ostrowskiego – mówi Marek Biegański, prezes Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego.
Jako pierwsze wystartowały dziewczęta. Miejsce pierwsze i złote medale zdobyły zawodniczki III Liceum Ogólnokształcącego. Miejsce drugie zajęły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego, a trzecie IV Liceum Ogólnokształcącego.
Tuż po zakończeniu biegów dziewcząt wystartowali chłopcy. W tej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego, miejsce drugie uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego, a miejsce trzecie zwodnicy Zespołu Szkół Technicznych.
Zwycięzcy Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego wystąpią w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych w Poznaniu.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe