Powiat Kaliski: Profilaktyczny Rajd Rowerowy "Powitanie Jesieni"

  • 30.09.2019, 17:41
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Profilaktyczny Rajd Rowerowy "Powitanie Jesieni"
28 września odbył się Profilaktyczny Rajd Rowerowy na trasie Opatówek - Tłokinia Wielka – Zmyślanka - Borów - Sierzchów - Rajsko i z powrotem. Na zaproszenie organizatorów tradycyjnie odpowiedziało bardzo wielu miłośników czynnego odpoczynku na rowerze. Łącznie zgromadziło się ponad 100 osób.

Do głównych atrakcji zaliczyć należy: przejazd rowerem, konkursy i zabawy, wspólny poczęstunek. Każdy uczestnik Rajdu otrzymał upominek m.in. odblaski. Łącznie pokonaliśmy 21 km trasy. Wiek uczestników mieścił się w przedziale 6 lat - 60+ lat. Grupę prowadzili: Krzysztof Dziedzic i Bronisław Krakus. O bezpieczeństwo uczestników zadbali: Policja
z Opatówka i z Kalisza oraz druhowie strażacy OSP z Sierzchowa. Konkursy oraz poczęstunek zapewnił Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Świetlicą Środowiskową "Słoneczko" w Opatówku. W tym roku miejscem docelowym zabaw stał się teren Szkoły Podstawowej w Rajsku. Szczególnym powodzeniem cieszyło się boisko sportowe.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe