Biegi: Oryginalne medale czekają na biegaczy

  • 25.09.2019, 16:59
  • Ryszard Binczak
Biegi: Oryginalne medale czekają na biegaczy
Już są - jedyne i niepowtarzalne medale na 57. Bieg Republiki Ostrowskiej. Każdy, kto ukończy liczącą 10 kilometrów trasę biegu głównego otrzyma pamiątkowy odlewany medal.

Medale dla biegaczy są największą pamiątką z poszczególnych imprez. W tym roku organizatorzy 57. Biegu Republiki Ostrowskiej przygotowali oryginalny projekt medalu. W związku z ogłoszeniem przez Radę Miejską Ostrowa Wielkopolskiego roku 2019 Rokiem Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, na awersie medalu znajduje się artystyczny wizerunek kompozytora w formie grafiki komputerowej oraz napis: ROK KRZYSZTOFA KOMEDY. Natomiast na rewersie umieszczono logotyp Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz nazwę i datę biegu. Warto dodać, że Bieg Republiki Ostrowskiej, który odbędzie się już po raz 57, jest jednym z najstarszych tego typu biegów w Polsce. Jego historia sięga 1963 roku. Na przestrzeni lat bieg zmieniał nazwę. Od 2013 roku jest to Bieg Republiki Ostrowskiej.

 

Zapisy do 57. Biegu Republiki Ostrowskiej przyjmowane są do 13 października br. lub do wyczerpania limitu miejsc (900 osób) wyłącznie drogą elektroniczną pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3327

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe