Ostrów: CRK Energia z nową ofertą

  • 25.09.2019, 08:54
  • Ryszard Binczak
Ostrów: CRK Energia z nową ofertą
CRK Energia poszerza działania związane z rozwojem ekologicznej energetyki w naszym mieście i regionie. Od września Spółka wprowadziła do swojej oferty pakiet instalacji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika pozwala budować niezależność energetyczną mieszkańców. Panele fotowoltaiczne pozwalają mieszkańcom zyskać realny wpływ na koszty życia oraz środowisko naturalne. Obecnie standardowy konsument energii nie ma wpływu na poziom cen czy stabilność dostaw. Montując w domu panele fotowoltaiczne stajemy się prosumentem, czyli producentem i konsumentem energii. Prosument ma wpływ na koszty i  bezpieczeństwo dostaw prądu. Spółka wprowadzając do oferty nowy produkt, wprowadza razem z nim szereg udogodnień dla mieszkańców – producentów energii –  m.in. aplikację na telefon lub komputer do zarządzania własną produkcją oraz własnym zużyciem.
Oferta CRK Energia to inteligentne rozwiązanie przygotowane „pod klucz”, w którym komponentem produkcyjnym jest zestaw fotowoltaiczny. To panele, falowniki, osprzęt, mocowania, usługa projektowa i instalacyjna. Po zainstalowaniu zestawu klient otrzyma stały dostęp online do informacji o wielkości oraz parametrach wyprodukowanej i zużywanej energii. Oferta CRK Energia to kompleksowa obsługa dla mieszkańców i przedsiębiorców w zakresie inwestycji w fotowoltaikę, obejmuje ona wizytę w spółce. Pracownik CRK Energia przeprowadzi krótki wywiad techniczny i przedstawi wstępną analizę zużycia energii. Następnie niezbędna będzie wizyta pracownika w miejscu instalacji i dokonanie szczegółowych pomiarów. W kolejnym kroku Spółka przygotuje szczegółową ofertę na przedmiotową instalację na podstawie własnych pomiarów, po akceptacji oferty przez klienta następuje podpisanie umowy, od tego momentu biec zaczyna okres dwóch tygodni, w którym Spółka deklaruje dokonanie montażu umówionej instalacji. Tak szybki termin realizacji inwestycji możliwy jest dzięki współpracy z wieloma profesjonalnymi ekipami montażowymi oraz dzięki posiadaniu odpowiednich stanów magazynowych. 
Dodatkowo Spółka oferuje pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych do programu „Mój prąd”, z którego można otrzymać dotację w wysokości 5 000 złotych. Obecnych oraz przyszłych posiadaczy paneli fotowoltaiczny CRK Energia zaprasza na początku przyszłego roku do swojej siedziby, pracownicy Spółki chętnie pomogą w wypełnieniu deklaracji PIT z uwzględnieniem ulgi na fotowoltaikę. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie spółki przy ul. Partyzanckiej 27 w Ostrowie Wielkopolskim, codziennie w godzinach od 8:00 do 14:00 lub telefonicznie pod numerem 62 737 58 28.
 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe