Ostrów: Było kolorowo!

  • 23.09.2019, 20:29
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Było kolorowo!
Na parkingu przy ostrowskich Piaskach, odbyły się dwie imprezy - Festiwal Baniek Mydlanych i Kolor Fest. Dla dzieci i młodzieży przewidziano liczne atrakcje.

Kolor Fest to ogólnopolska trasa, zainspirowana hinduistycznym świętem radości Holi.  Uczestnicy posypują się kolorowymi proszkami Holi, które barwią im ubrania, włosy i skórę. Najliczniejszą grupę uczestników stanowiły dzieci i młodzież, ale nie zabrakło też nieco starszych zwolenników festiwalu. Zabawie towarzyszyła muzyka grana przez DJ'a.
Kolorową imprezę poprzedził Festiwal Baniek Mydlanych, podczas którego mogły bawić się całe rodziny. Zorganizowano liczne konkursy z nagrodami. 

VIKI

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe